Reformer Pilates

Cadillac Reformer
Özel üretim olarak üretilmekte olan cadillac combo’nun tüm malzemeleri 1. Kalite malzemelerden üretilmektedir. Kasa bölümünde birinci sınıf ahşap malzeme kullanılırken metal bölümlerde ise krom malzeme kullanılmıştır. Bu nedenle uzun yıllar sizlere hizmet edebilecek bir pilates aleti satın alıyorsunuz. Metal bölümde kr..
8.750,00TL
Reformer Barrel Ahşap
..
2.000,00TL
Reformer Barrel Beyaz
..
1.750,00TL
Reformer Barrel Metal
Ladder Barrel tamamen ahşap malzemeden üretilmekte olan aletli pilates cihazlarından bir tanesidir. Ürün yelpazemiz içerisinde en fazla tutulan pilates aletleri arasında yer almaktadır. Ladder barrel cihazı başlangıç seviyesi bir cihaz olarak görülmekte olsa da profesyonel seviyeye geçildiğinde dahi yapabilec..
2.000,00TL
Reformer Pilates
Reformer aletli pilates cihazı tamamen size özel olarak ahşap malzemeden üretilmekte olan bir spor aletidir. En kaliteli ahşap malzemeler ve krom malzemeler kullanılarak üretilmekte olan reformer aletli pilates cihazına iki yıl garanti verilmektedir. Ahşap kasadan üretildiğinden dolayı uzun yıllar size hizmet..
4.500,00TL
Reformer Tower
Reformer tower pilates aleti üretici firması olan Remorfer pilates aletleri firmamızdan sipariş vereceğiniz pilates aletleri siparişlerinize özel olarak üretilmektedir. Reformer tower aletli pilates cihazı üretiminde birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Kasa bölümünde kullanılan ahşap uzun yıllar sizlere hizmet e..
6.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 7 (2 Sayfa)